N

Պաշտոնը

Անուն, Ազգանուն

Քաղաքային

Ներքին

1

Հանձնաժողովի նախագահ

Գարեգին Բաղրամյան

(010) 52-30-42 (010) 52-25-22

-

2

Հանձնաժողովի անդամ

Սեդա Շահինյան

(010) 56-60-72

301d

3

Հանձնաժողովի անդամ

Սերգեյ Աղինյան

(010) 56-64-71

401d

4

Հանձնաժողովի անդամ

Կամո Սարգսյան

(010) 54-60-20

302d

5

Հանձնաժողովի անդամ

ԹԱՓՈՒՐ

(010) 56-88-63

303d

 

6

Նախագահի խորհրդական

Էդուարդ Զառանցյան

(010) 52-30-42

402

7

Նախագահի օգն․-մամուլի քարտուղար

Լիանա Ազիզյան

(010) 52-85-04

205

8

Նախագահի օգնական

Սաբինա Պետրոսյան/Արփինե Ամիրջանյան

(010) 52-30-42 (010) 52-25-22

203

9

Հանձնաժողովի անդամի օգնական

Նվարդ Բոյաջյան

(010) 52-85-11

307

10

Հանձնաժողովի անդամի օգնական

Նարինե Ղազարյան

(010) 56-64-71

403

11

Հանձնաժողովի անդամի օգնական

Էժենի Կալդրիկյան

 

346

12

Հանձնաժողովի անդամի օգնական

Մարի Գևորգյան

 

308

13

Գլխավոր քարտուղարի օգնական

Աննա Մեսրոպյան

 

406

14

Տեղեկատվ.տեխնոլոգ. համակարգող

Ալլա Ռուդովսկայա

 

133

15

Խորհրդական-առանձին գործառույթներ համակարգող

Ժենիկ Խաչատրյան

 

311

 

16

Գլխավոր քարտուղար

Արթուր Սաֆարյան

(010) 52-85-11 (010) 52-85-21

405d

17

Գլխավոր քարտուղարի տեղակալ

Արսեն Մուրադյան

(010) 58-21-59

404d

Իրավաբանական և լիցենզավորման վարչություն

18

Վարչության պետ

Հռիփսիմե Ղազարյան

(010) 56-49-27 (010) 52-85-70

309d

Իրավաբանական և դատական սպասարկման բաժին

19

Գլխավոր իրավաբան

Արմինե Հովսեփյան

 

314

20

Գլխավոր իրավաբան

Գայանե Սահակյան

313

21

Գլխավոր իրավաբան

Արամ Ղահրամանյան

310

22

Իրավաբան

Ռիտա Գևորգյան

137

Լիցենզավորման բաժին

23

Բաժնի պետ

Սամվել Պետրոսյան

(010) 56-49-27

312

24

Գլխավոր մասնագետ

Հասմիկ Հովհաննիսյան

316

25

Գլխավոր մասնագետ

Շողիկ Սողոմոնյան

345

26

Ավագ մասնագետ

Այծեմիկ Օհանյան

137

27

Ավագ մասնագետ

Հայկ Գևորգյան

345

Հեռահաղորդակցության վարչություն

28

Վարչության պետ

Գևորգ Գևորգյան

(010) 52-85-61 (010) 52-85-81

121

Կարգավորման քաղաքականության բաժին

29

Բաժնի պետ

Տիգրան Խաչատրյան

(010) 52-85-61

129

30

Գլխավոր մասնագետ

Նարինե Սարգսյան

128

31

Գլխավոր մասնագետ

Սերգեյ Լազիկյան

126

32

Գլխավոր իրավաբան

Նարինե Կարոյան

132

33

Գլխավոր մասնագետ

Գրիգոր Խաչատրյան

 

Ռեսուրսների կառավարման և տեխնոլոգիական զարգացման բաժին

34

Բաժնի պետ

Արմեն Հունանյան

(010) 52-85-61

135

35

Գլխավոր մասնագետ

Զարուհի Ստեփանյան

134

36

Գլխավոր մասնագետ

Անի Օհանյան

127

37

Գլխավոր մասնագետ

Անահիտ Բժիկյան

125

38

Գլխավոր մասնագետ

Սիրանուշ Ղարախանյան

124

39

Գլխավոր մասնագետ

Ռաֆայել Պետրոսյան

123

Սակագնային քաղաքականության վարչություն

40

Վարչության պետ

Աշոտ Ուլիխանյան

(010) 52-85-90

319

Սակագնային բաժին

41

Բաժնի պետ

Մարիամ Մոմջյան

(010) 52-85-90

329

42

Գլխավոր մասնագետ

Լիլիթ Մկրտչյան

332

43

Գլխավոր մասնագետ

Արտյոմ Ղազարյան

331

44

Գլխավոր մասնագետ

Լիլիթ Երեմյան

330

45

Գլխավոր մասնագետ

Էմմա Ներսիսյան

348

46

Գլխավոր մասնագետ

Օլեգ Գևորգյան

326

47

Գլխավոր մասնագետ

Աստղիկ Հակոբջանյան

348

48

Գլխավոր մասնագետ

Աէլիտա Ղալումյան

347

49

Գլխավոր մասնագետ

Լուսինե Հովհաննիսյան

326

50

Ավագ մասնագետ

Խաչիկ Շահբազյան

328

Զարգացման ծրագրերի բաժին

51

Բաժնի պետ

Դավիթ Մուրադյան

(010) 52-85-33

333

52

Գլխավոր մասնագետ

Հրանուշ Սողոյան

338

53

Գլխավոր մասնագետ

Արամայիս Գրիգորյան

334

54

Գլխավոր մասնագետ

Ելենա Բաբոյան

335

55

Գլխավոր մասնագետ

Մեսրոպ Ղարիբյան

336

56

Գլխավոր մասնագետ

Աննա Հարությունյան

339

57

Ավագ մասնագետ

Լուսինե Մկրտչյան

339

58

Գլխավոր մասնագետ

Գայանե Ավետիսյան

 

59

Ավագ մասնագետ

Զարուհի Ադամյան

337

60

Ավագ մասնագետ

Անուշ Ծովյան

 

Ֆինանսատեխնիկական և դիմումների քննարկման վարչություն

61

Վարչության պետ

Հայկ Ղոսալմյան

(010) 52-85-77 (010) 58-64-19

317

Ֆինանսական վերլուծության բաժին

62

Բաժնի պետ

Սևակ Բաբայան

(010) 52-85-77

318

63

Գլխավոր տնտեսագետ

Լուսինե Խեչումյան

324

64

Գլխավոր տնտեսագետ

Քրիստինա Հարությունյան

320

65

Գլխավոր տնտեսագետ

Աննա Ավանեսյան

327

66

Գլխավոր տնտեսագետ

Նարինե Սիմոնյան

322

67

Գլխավոր տնտեսագետ

Ռուզաննա Զարանցյան

323

68

Տնտեսագետ

Մկրտիչ Գևորգյան

325

Տեխնիկական բաժին

69

Բաժնի պետ

Սենիկ Բաբայան

(010) 52-85-77

305

70

Գլխավոր մասնագետ

Արթուր Հայրապետյան

343

71

Գլխավոր մասնագետ

Երվանդ Միրզախանյան

344

72

Գլխավոր մասնագետ

Կարապետ Հարությունյան

304

73

Գլխավոր մասնագետ

Արման Դովլաթյան

343

74

Գլխավոր մասնագետ

Կարեն Մարկոսյան

 

75

Ավագ մասնագետ

Արմինե Հովսեփյան

342

76

Ավագ մասնագետ

Էդուարդ Միհրանյան

340

Դիմումների քննարկման բաժին

77

Բաժնի պետ

Անժելա Առաքելյան

(010) 58-44-29 (010) 58-45-29

104

78

Գլխավոր մասնագետ

Նորիկ Ալթունյան

144

79

Գլխավոր մասնագետ

Տիգրան Ղազարյան

105

80

Գլխավոր մասնագետ

Արմենուհի Հարությունյան

412

81

Գլխավոր մասնագետ

Լուսինե Ալեքսանյան

103

82

Ավագ մասնագետ

Լուսինե Գանջալյան

651

Գործերի կառավարման վարչություն

83

Վարչության պետ

Հայկ Ամրոյան

(010) 52-85-77

306

Քարտուղարություն

84

Բաժնի պետ

Թամարա Արշակյան

(010) 52-53-40

117

85

Գլխավոր մասնագետ

Էլիզա Ավագյան

141

86

Գլխավոր մասնագետ

Նինա Սարգսյան

101

87

Գլխավոր մասնագետ

Անուշ Հարությունյան

142

88

Գլխավոր մասնագետ

Անահիտ Բրուտյան

143

89

Գլխավոր մասնագետ

Սոնա Հակոբյան Ժ/Պ

109

90

Ավագ մասնագետ

Լիլիա Նազարյան

101

91

Ավագ արխիվավար

Մոնիկա Բադալյան

122

Գնումների և տնտեսական բաժին

92

Բաժնի պետ

Հայկ Կոշեցյան

(010) 52-53-40

112

93

Գլխավոր մասնագետ

Երջանիկ Գևորգյան

106

94

Գլխավոր մասնագետ

Սիլվա Հարությունյան

116

95

Գլխավոր մասնագետ

Էդգար Շադյան

 

96

Գլխավոր մասնագետ

Սմբատ Աղաբաբյան

140

97

Գործավար-օպերատոր

Մելանյա Հարությունյան

617

98

Տնտեսվար

Արթուր Բեգլարյան

111

99

Համակարգչ. ցանցի ադմինիստրատոր

Արսեն Թերզիկյան

 

100

Վարորդ

Սեմյոն Կուզյուկին

800

101

Վարորդ

Գագիկ Խոստեղյան

413

102

Էլեկտրիկ

ԱլեքսանդրՄարգարյան

-

103

Հավաքարար

Հայկանուշ Ղազարյան

114

104

Հավաքարար

Հասմիկ Մելիքյան

 

105

Հավաքարար

Գայանե Պետրոսյան

 

106

Հավաքարար

Օվսաննա Ղազարյան

 

Անձնակազմի կառավարման բաժին

107

Բաժնի պետ

Նունե Գաբրիելյան

(010) 52-53-40

108

108

Գլխավոր մասնագետ

Մելանյա Նազարյան

118

109

Ավագ մասնագետ

Հրանուշ Ղազախեցյան

204

Հաշվապահական հաշվառման և սոցիալական ծրագրերի իրականացման բաժին

110

Բաժնի պետ-գլխավոր հաշվապահ

Լիլիթ Մկրտչյան

(010) 52-53-40

110

111

Գլխավոր մասնագետ

Անուշ Սմբատյան

411

112

Ավագ մասնագետ

Հայկանուշ Սաֆարյան

409

113

Ավագ մասնագետ

Ժանետա Նազարյան

107

Միջազգային համագործակցության բաժին

114

Բաժնի պետ

Անահիտ Ավետիսյան

(010) 52-53-40

415

115

Գլխավոր մասնագետ

Նելլի Գևորգյան

410

116

Ավագ մասնագետ

Ռիմա Գրիգորյան

 

117

Մասնագետ

ԹԱՓՈՒՐ

 

118

Ոստիկան

-

52 85 02

102